Usługi podnośnikowe andrychów

A yellow scissors lifting isolated on white background

Usługi dekarskie z podnośnika koszowego

Z remontem dachu na dachu naszej kamienicy zbieraliśmy się od wielu lat, nawet wtedy, gdy mieliśmy odpowiednią liczbą środków tj. pieniędzy do jego wymiany. Remont był wymagany, ale jego uciążliwość, chociażby wynikająca z kąta nachylania dachu oraz braku możności ustawienia odpowiedniego rusztowania była tak wielka, że nie chciało nam się za to zbierać i cały czas znajdowaliśmy jakikolwiek pretekst, by przełożyć remont na następny sezon.
Gdy już dalej nie dało się przeciągać tego, co nieuniknione z pomocą przybyła nam firma świadcząca usługi podnośnikowe, która pomagała dekarzom w czasie pracy w w najwyższym stopniu niedogodnych miejscach. Pomoc polegała na dawaniu materiałów i narzędzi, a podnośnik koszowy zastąpił dekarzom rusztowania i drabiny.