Instalacja prysznica puławy

Stara wanna

Stara wanna już mi się znudziła. Przy kolacji rozmawiałam z współmałżonkiem o zmianie. Pragnęłabym mieć natrysk. Nie mam siły, ani czasu na polerowanie wanny. Kąpiel pod natryskiem posiada dobre strony, jest bardziej higieniczna, łatwiej jest wyjść z brodzika aniżeli z wanny i szambo napełnia się wolniej. Przedstawiłam argumenty mężowi i naturalnie zgodził się. Sam zaproponował montaż prysznica, a ponieważ ma znajomych znających się na takich montażach czy zabudowach to wiedział, że w razie potrzeby może liczyć na ich podpowiedź, albo pomoc. Zakupy zrobiliśmy w markecie. Już następnego dnia małżonek zabrał się do pracy. Jedynie przy demontażu wanny pomógł mu przyjaciel, a resztę postanowił zrobić sam. Wszystko się udało. Montaż prysznica nie była skomplikowany.