Baterie dla domu deante Brzozów

Baterie dla domu

Baterie do kuchni marki Deante różnią się nie tylko stylistyką, ale też wielorakością rodzaju instalacji. Możemy wybierać z baterii stojących, z zdejmowaną słuchawką albo z wylewką w kształcie litery U a także z baterii ściennych. W bateriach firma stosuje głowice ceramiczne, a w bateriach opatrzonych symbolem „PROECO” głowice o parametrach, które oddziaływają na minimalizację spożytkowania wody. Pośród baterii kuchennych Deante odkryjemy wszystkie najbardziej modne formy: wylewki w kształcie „U”, sztorcowe i prostokątne. Deante baterie umywalkowe znamionują sięzwłaszcza oryginalnym układem oraz unikalnymi modelami. Dzięki temu każdy znajdzie w ofercie produkt właściwy dla siebie, niezależnie od projektu łazienki. Każde towary są objęte wieloletnią gwarancją.