Polerowanie aluminium wysoka

Polerowanie samochodu.

Polerowanie szczegółów aluminiowych w naszym samochodzie może dodać im dużo poblasku przez co auto zyskuje pewnych pozytywów estetycznych. Do polerowania aluminium nie potrzeba specjalistycznych narzędzi. Można to poczynić osobistymi siłami w domu bez potrzeby tracenia dużych pieniędzy. Do polerowania potrzebna nam będzie szczególna pasta polerska, krążki filcowe albo wiertarka z kółkiem polerskim. Ręczne plerowanie aluminium odbywa się poprzez ulokowanie pasty polerskiej na specjalnych krążkach filcowych czy też szmatce z froty oraz równomierne jej rozmieszczenie na wcześniej posprzątanym samochodzie. Po nałożeniu stosowniej ilości pasty na aluminium trzeba odczekać czas jaki fabrykant zaleca na opakowaniu. Po tym okresie możemy spokojnie przetrzeć delikatnie ścierką. Jeśli czyniliśmy wszystko tak jak było opisane na opakowaniu pasty polerskiej nasz wóz powinien ślicznie błyszczeć.