Ogrody wertykalne leszno

Ogrody wertykalne – ściana z roślin w Twoich wnętrzach
Ogrody wertykalne to znaczy ściana z roślin to nowa, coraz w wyższym stopniu rozpowszechniona forma dekoracji wnętrz. Jest to również innowacyjne spojrzenie na rodzaj uprawiania roślin w naszych domach, ponieważ nie wszystkie potrzebują ziemi do prawidłowego rozwoju i wzrostu.
Ogrody wertykalne wolno założyć na dowolnej, pionowej ścianie przy pomocy szczególnej kratownicy, która jest lekka i nie obciąża konstrukcji ściany. Gatunki roślin, które na niej można uprawiać nie potrzebują również żadnych pogmatwanych systemów nawadniających a także nawożących. Ogrody wertykalne mają wiele niepodważalnych wartości, dzięki którym kompletnie można przeobrazić praktycznie każde wnętrze. Przywracają zieleń w miejscach gdzie jakakolwiek uprawa roślin była do tej pory niemożliwa.