elewacje poznań

Elewacje, to co robimy najlepiej

W wielu miejscach starej części Poznania znajdziemy budynki, których tynki proszą się o zmianę. Właściciele bardzo często z uwagi na różne czynniki nie podejmują się zmiany elewacji kamienic, czy domów. Warto jednak o zmianie elewacji pomyśleć, gdyż czyniąc budynek bardziej atrakcyjnym można liczyć na uzyskanie wyższych czynszów z wynajmu pomieszczeń. Firma „Elewacje Poznań„, to podmiot prowadzący od wielu lat działalność w zakresie odświeżania i odnawiania, a także wykonywania elewacji budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Firma realizowała między innymi zlecenia finansowane ze środków Unii Europejskiej, co stawia ją w gronie firm godnych zaufania. „Elewacje Poznań„, posiada bogatą bazę sprzętową umożliwiającą realizację niemal wszystkich możliwych projektów związanych z elewacjami.