Mikroklimat jak nad morzem – rekuperacja Poznań

Mikroklimat jak nad morzem – rekuperacja Poznań

Nowoczesne technologie dają o wiele większe pole do popisu architektom, budowlańcom i designerom. Za sprawą mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła można stworzyć mikroklimat wewnątrz domu jak w najdalszych ostępach puszczy noteckiej. Jeśli jesteś mieszkańce wielkopolski, możesz w okienko przeglądarki wpisać na przykład frazę „rekuperacja Poznań” i już po chwili, w wynikach wyszukiwania pokaże się cały zestaw stron www związanych tematycznie z odzyskiem kalorii poprzez zastosowanie prostych w działaniu i wykonaniu rozwiązań techniki budowlanej. Do małych domów i mieszkań i polecane są wymienniki krzyżowe. Zajmują niewiele miejsca, choć mają niższą sprawność odzysku, oszczędności z ich zastosowania są znaczne.