kalendarze trójdzielne

Zakupy świąteczno – noworoczne

Schyłek roku jest okresem, w którym największy obrót gospodarczy rejestruje się w handlu. Drzewka i ozdoby świąteczne, prezenty oraz wiktuały na wieczerzę wigilijną wiodą prym w sklepach i zaprzątają głowy klientów do tego stopnia, że ci nierzadko zapominają o innej ważkiej dacie, która wieńczy okres świąteczny, a jest to rzecz jasna, traktowany nieco po macoszemu, Nowy Rok.

W ferworze świątecznych planów nie powinniśmy zapominać, że wraz nadejściem nowego roku trzeba wrócić do rzeczywistości i aby nie trafić do kompletnego bałaganu, zawczasu warto zadbać o uporządkowanie przestrzeni biurowej. Najprościej zacząć od tego, co najbardziej oczywiste – od organizacji czasu. Kalendarze trójdzielne, notatniki i kalendarze zeszytowe są tym, co pozwoli wejść w 2018 bez konsternacji.